Info

Hittar du inte ditt namn i listan trots att du anmält dig? Kontakta info.teampannben@gmail.com så ordnar vi det. 

Anmälda motionsklass 10 km

Jaana Olsson

Anita Ålbäck

Carl-Magnus Johansson

Patrik Sandberg

Ulrika Wikner

Rebecca Rehnström

Johan Wilhelmsson

Sören Ingelgård

Sari Häkkinen

Per Lundström

Petra Kristiansson 

Nina Lovén

Per Lovén

Dan Hellum

Anna Henriksson

Marianne Sandsund

Ann-Charlotte Qvist

Martina Engsjö Lindgren

Daniel Sundheden

John Martinsson

Erik Olebark Ringheim

Carin Erlandh Engman 

Karl Fredrik Olsson

Tarja Malinen

Juha Suomi

Sofia Paldanius

Viggo Warebring

Torbjörn Åsberg

Gunilla Johnsson

Tommi Pelkonen

Maureen Dap

Nora Skenbäck

Peter Wallin

Moris Lindberg

Christina Guzel

Hedi Jelassi

Johan Hagberg (Rosersbergs golv)

Magnus Persson (VF)

Jonas Beckman (VF)

Per Carlsson (VF)

Christian Olsen (VF)

Jonny Borgström (VF)

Karin Ögren

Stefan Holmquist

Kamal Schtaie (UVK)

Morlin Schubert (UVK)

Freddy Blomberg (UVK)

Johan Thidell (UVK)

Stefan Löfgren (UVK)

Theo Termenius (UVK)

Susann Olsson

Agneta Isaksson

Mathias bäckman

Johan Schönberg

Lena Mannersjö

Mikael Lindevall

Sofie Ahlin

Susanne Ahlin

Annelie Bergsten

Peter Mustel

Pontus Klasman Gustafsson

kenneth Andersson

Ceciia Holmqvist

Svenne Hillgren Hillgren Måleri AB

Pierre Fjellberg Hillgren Måleri AB

Lillie Grandt Hillgren Måleri AB

Johanna Hillgren Hillgren Måleri AB

Julia Karlsson Hillgren Måleri AB

Ida Gomez Bergström

Micke Berglund

Irene Forssell Nilsson

Jenny Sundheden

Nils Wilander

Daniel Gomejzon (Väsby gymn)

Abdirahman khayre (Väsby gymn)

Eli Safar (Väsby gymn)

Jonathan Winehag (Väsby gymn)

Dana Jafary (Väsby gymn)

Joakim Smeds (Väsby gymn)

Johannes Nilsson (Väsby gymn) 

Josefine Jonsson

Patrik Enlund

Peter Isaksson

Kalle Skarin

Petter skagaard

Miron Klimes

Johan Carlsson

Thomas Lock

Sanna Banana

Jonas Thegel

Lars Jarkell

Jonas Sandberg

Martin Köhler

Katrin Larsson

Maria-Therese Johansson

Anmälda motionsklass 5 km

Christian Almgren

Anneli Wikström

Kalle Sandberg

Annika Rothoff

Kerstin Söderberg

Eva Kihlman

Isabel Ramirez

Pia Söderholm

Carina (Cia) Åhs

Jan-Erik Åhs

Maria Åhs

Petra Zachrisson

Alice Danneil

Sari Vuorenpää

Sabina Isotalo

Ewa Lindau

Ingemar Karlsson

Carina Sandgren

Mia Wahlberg 

Linnea Andersson

Beatrice Vallström

Lotta Engblom Andersson

Karoline Agnoletto

Roberto Agnoletto

Ann Lindberg

Camilla Sandberg

Therese Jansson

Elina Edin

Leif Bejhed (UVK)

Lars Valtersson (UVK)

Annika Andersson (UVK)

Maria Tuvesson (UVK)

Liselotte Lundström (UVK)

Ann-Christine Martens (UVK)

Lisa Wallen

Amanda Thorell

Lisa Ronquist

Karin Nilsson

Lars Källgren

Håkan Fjelner

Ulrika Fjelner

David Rosenback

Kian Moradi (Väsby gymn)

Heidi Pantzar (Väsby gymn)

Liselotte Bovin

Emma Lejdström Sernemar

Annelie Ivars

Lisa Magnevik

Sofie Frisk

Leena Lahti

Sara Brandt

Vaida Bauzinskaite

Jessica Sjöstedt

Jenny Harper

Sofia Lindén

Elina Escobar

Linus Wilhelmsson 

Nadja Viart

David Åsén

Wioletta Bauzinskaite

Mikael Markhill

Emilia Markhill

Emil Wilhelmsson 

Therese Rodoni

Jill Lövdahl

Camilla Clereus

Katarina Lind Tungel

Anders Vejdegren

Marcia Nilsson

Cecilia Instebö

Per Killiner

Johan Franzén

Lena Hälltorp

Pontus Holmstrand

Eva Poppel

Rebecca Pettersson

Malin Selgerudh

Panny Hallgren

Claes Bohm

Jessica Sjöstedt

Pierre Rupertson

Mikael Tisjö (Bålsta IK) 

Eva Rebmann

Anmälda barnklass 1 km

Isabella Sandberg

Gabriel Oksman Åhs

Fredrik Sjöholm

Lea Larsson

Linn Larsson

Linea Wallen

Agnes Wallen

Sofia Segerros (BSK) 

Mira Lindberg (BSK)

Tilde Ångman (BSK)

Paulina Khalil (BSK)

Line Hälltorp (BSK)

Tindra Wiström (BSK)

Bonnie Westning (BSK)

Filippa Dal (BSK)

Ludvig Gomez Bergström 

Viktor Gomez Bergström

William Maddison

Lukas Aldenstam

Hjalmar Edin

Conrad Edin 

Cornelia Holmström

Victor Maddison

Léon Meier

Olivia Therese Markhill

Amanda Therese Markhill

Jacob skagaard

Gabriel skagaard

Simon Shafaaty

XXX Therese Rodoni

Hampus Rodoni

Karin Nilsson

Signe Angbrant

Edith Angbrant

Agnes Qvist (Bollstanäs SK)

Embla Änglasjö (Bollstanäs SK)

Linnea Carlsson (Bollstanäs SK)

Oliva Lejweman Wikström (Bollstanäs SK)

Greta Zaar (Bollstanäs SK)

Malva Ölund (Bollstanäs SK)

Ida Räsänen (Bollstanäs SK)

Simon Shafaaty

Emilia Lind

Valter Löfving

Hugo Rundlöf

Axel Qvist

Alva Smeds

Elin Smeds

Edvin Wreber

Anmälda promenad 5 km

Nike Dahlskog (UVK)

Marianne Lindblom

Kerstin Vejdegren

Elisabeth Lindqvist

Helene Andersson Duran

Natasha Tyyskä

Eleonor Eliasson

Hanna Anagrius (UVK)

Anders Rosén (UVK)

Karin Lindh (UVK)

Päivi Verdier (UVK)

Ali Kashefi (UVK)

Sofia Lund (UVK)

Mathias Bohman (UVK)

Ibrahim Abdallah (UVK)

Lennart Olsen (UVK)

Susann Hedman Niemi (UVK)

Paul Niemi (UVK)

Eva Stenlund (UVK)

Kassim Khamara (UVK)

Roland Storm (UVK)

Peyman Rezapour (UVK)

Johan Backlund (UVK)

Roy Rosenback (UVK)

Ulla Barthelsson (UVK)

Thomas Fäldt (UVK)

Peter Hansson

Hans Hultgren

Riitta Malinen

Lena Fjellberg Hillgren Måleri AB

Elin Fjellberg Hillgren Måleri AB

Ida Höglund 

Matilda Broberg Väsby Tjejjour

Hannah Asad Aldorsson Väsby Tjejjour

Janna Åström Väsby Tjejjour

Sara Djerf Väsby Tjejjour

Nadja Strömvall Väsby Tjejjour

Josefin Almberg Väsby Tjejjour

Fredy Duran

Camilla Selander 

Lotte Åhman 

Ann-Sofie Andersson

Leif Bejhed